ZAČNI RÁSŤ SPOLU S NAMI

Pridaj sa k nám a budujme spolu silnú značku QPC.

Začni písať úspešnú kapitolu svojho pracovného života v našej firme, kde ťa čakajú nové výzvy, skúsenosti, spoznávanie nových ľudí a rozvoj tvojich schopností v pestrej a rozmanitej práci.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

 Business Developement Manager

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadväzovanie obchodných kontaktov

Prezentácia a predaj produktov/riešení ponúkaných spoločnosťou.

Komunikácia so zákazníkmi a poskytovanie odborných informácií

Starostlivosť o existujúcu klientelu a ich ďalší rozvoj

Vzdelávanie klientov

Podieľanie sa pri tvorbe obchodného a marketingového plánu

Realizácia všetkých dohodnutých aktivít spojených s marketingovým a obchodným plánom pobočky

Požiadavky na uchádzača

Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Prirodzená dravosť

Chuť a schopnosť pracovať s klientmi

Termín nástupu

Ihneď

 Junior SharePoint Developer

Vývoj, testovanie, podpora a nasadzovanie aplikácií pre platformu MS SharePoint

Realizácia projektov v oblasti vývoja a údržby existujúcich riešení

Testovanie vyvinutých riešení

Tvorba technickej dokumentácie

Chuť učiť sa nové veci

Výborná znalosť Excelu

Ihneď