REFERENCIE KLIENTI

Pomáhame našim klientom v ich rozvoji. Prinášame do spoločností inovatívne myslenie a produkty, ktoré uľahčujú biznis a každodenný pracovný život.

Prečítajte si referencie od niekoľkých našich klientov z rôznych sektorov.

20191004_142623[11282].png
20191004_143112[11286].jpg

Referencie 

Andrej Vršanský

Výkonný riaditeľ

Občianske združenie Provida

Vďaka QPC Solutions máme skutočne pod kontrolou vlastné procesy. Vidíme ich inak. Dnes vnímame, že sme v prvom rade potrebovali upraviť proces a nie nasadiť IT aplikáciu. Vieme presne identifikovať úzke miesta v procese a následne reagovať.

Patrik Kajtar

Business Development Manager Slovnaft

QPC priniesli BPMS do práce manažérov. Dnes nám nie sú cudzie slová ako FPY, Lead Time, Cycle Time, .... Denne tieto parametre sledujeme a na základe nich zlepšujeme svoje procesy. Výsledkom našej spolupráce je nielen nasadenie BPMS ale aj výrazná optimalizácia procesov.

Nikoleta Jančovičová

VP Marketing & Sales

Aelisgroup

Systém online správy lietadiel s názvom ASSET MANAGEMENT bol postavený na zelenej lúke. Dovtedy nemala žiadna iná letecká obchodná spoločnosť spravenú podobnú platformu na báze MS Sharepoint. Výsledkom práce QPC je intuitívny nástroj, ku ktorému pristupujú aerolinky, ktoré lietadlo používajú, investor, ktorý dané lietadlo vlastní a my ako admin, ktorý toto aktívum spravuje. Ďakujeme za uľahčenie každodenného života v letectve.